Strefa Relaksu i SPA Poznań

Newsletter

Strefa Relaksu

Miejsce, w którym odnajdziesz spokój i harmonię, na które zasługujesz. Dzięki niezwykłej atmosferze, którą stworzyliśmy, Twoje ciało zrelaksuje się, a umysł wyciszy.

Jeden z najlepszych profesjonalnych salonów relaksu SPA

Strefa Relaksu to miejsce stworzone dla osób, które pragną skorzystać z wysokiej jakości zabiegów, oddać się relaksowi oraz wyciszyć umysł. Istniejący od 2018 roku salon przyciąga miłośniczki i miłośników sauny, jacuzzi, leczniczych masażów oraz osoby pragnące zadbać o skórę. Szeroka oferta oraz wykwalifikowana kadra sprawiają, że mieszczący się na poznańskim Łazarzu, na ulicy Jana Matejki 48/49 salon cieszy się bardzo dużą popularnością.

Z czego wynika tak dobra opinia o salonie? Przede wszystkim z dużego wyboru wykonywanych zabiegów, w tym z zakresu terapii manualnej, masażu leczniczego i relaksacyjnego, zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Zabiegi nie byłyby możliwe, gdyby nie wykwalifikowana kadra, w skład której wchodzą masażyści, fizjoterapeuci oraz kosmetolożki. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć przyjazną atmosferę, jednocześnie wykonując zabiegi na najwyższym poziomie.

Intymna atmosfera i szeroki wybór wykonywanych zabiegów zredukują stres oraz pozwolą zapomnieć o problemach.
Kadra składająca się z profesjonalistów dokłada wszelkich starań, aby wizyta w salonie nie tylko zregenerowała ciało ale również umysł.

Strefa SPA na wyłączność

Osoby pragnące zaznać relaksu mogą odwiedzić naszą Strefę Spa, w której znajdą jacuzzi oraz saunę suchą i parową. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientek oraz Klientów, udostępniamy Strefę SPA na takie okazje jak imprezy okolicznościowe, wieczory panieńskie i kawalerski, a także romantyczne randki.

"Urodziny, które zorganizowali dla mnie znajomi w strefie SPA okazały się najlepszą imprezą, na jakiej byłem. Intymna atmosfera oraz możliwość wynajęcia strefy „na wyłączność” sprawiły, że zrelaksowałem się oraz na 2 godziny zapomniałem o zewnętrznym świecie.."

1.

Zarówno pobyt w jacuzzi, jak i w saunie, redukują stres i usuwają toksyny z organizmu.

2.

Zorganizowana impreza okolicznościowa w strefie SPA to doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie przyjaciół.

3.

Relaks w jacuzzi ma nie tylko pozytywny wpływ na ciało ale tworzy również więź pomiędzy zdrowiem fizycznym oraz psychicznym.

4.

Swój czas oraz relaks to najlepsze co możesz podarować bliskiej osobie. Romantyczna randka w strefie SPA to przyjemność dla dwojga.

Jesteśmy zaufanym salonem SPA z 4-letnim doświadczeniem.

Klienci oraz ich zadowolenie są dla nas priorytetem. Staramy się wciąż poszerzać zakres świadczonych usług oraz doskonalić swoje umiejętności. Naszą misją jest tworzenie miejsca, w którym będzie odpoczywało nie tylko ciało ale i dusza.