Strefa Relaksu i SPA Poznań

Newsletter

Mani&Pedi

Manicure i pedicure to zabiegi mające na celu upiększenie i odżywienie paznokci poprzez nadanie im odpowiedniego kształtu i nałożenie lakieru. Stylizacja paznokci to jeden z najbardziej popularnych zabegów  w trakcie których odżywiona zostaje skóra dłoni i stóp.

Upiększenie oraz odżywienie

Manicure i pedicure to popularne zabiegi znane chyba każdej kobiecie. Ich głównym zadaniem jest nie tylko upiększenie paznokci, ale przede wszystkim zabdanie o ich zdrowy wygląd. Stylizacja paznokci to jeden z najbardziej popularnych zabiegów w salonie kosmetycznym. Piękne i zadbane paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Dlaczego ważna jest pielęgnacja dłoni i stóp?

„Jestem już stałą klientką Pani Kariny. Robię manicure i pedicure. Zawsze jest pięknie wykonane, a ja zadowolona. Poza tym Pani Karina akceptuje nastrój i nie wciąga do rozmowy kiedy chcę sie zrelaksować i pomilczec. Mnie to bardzo odpowiada, bo nie zawsze się gadać”

1.

Paznokcie chronią opuszki palców przed uszkodzeniem oraz są pomocne w pozpoznaniu chorób skóry.

2.

Systematyczne peelingi powodują wygładzenie naskórka, a także pobudzają skórę do regeneracji.

3.

Manicure i pedicure hybrydowy to doskonały sposób na ochronę paznokci przed uszkodzeniami.

4.

Opracowane skórki wokół paznokci nadają im świeży wygląd i są podstawą doskonałej stylizacji.

Odwiedź nas już dziś

Manicure i pedicure to zabiegi, których celem jest nie tylko upiększenie paznokci ale również regeneracja i odżywienie skóry dłoni i stóp. Jest to zatem zabieg, z którego może skorzystać każdy.

Szeroki wybór dostępnych metod, w tym manicure i pedicure hybrydowy pozwalają na dopasowanie sposobu wykonania usługi do potrzeb Klientki lub Klienta. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób odwiedzających nasz salon, oferując szeroką gamę dostępnych kolorów lakierów. Zarówno manicure, jak i pedicure wykonywane są przez doświadczonych profesjonalistów, dzięki czemu efekt końcowy często przechodzi najśmielsze oczekiwania. To doskonały sposób na wyróżnienie się z tłumu oraz sprawienie sobie małej przyjemności nie tylko „od święta”.

Tradycyjny czy hybrydowy – oto jest pytanie

Manicure i pedicure to usługi znane każdemu. Wybierać można wśród różnych metod wykonania. Do najpopularniejszych należą tradycyjny – składający się z zabiegu odżywczego, nadania kształtu i malowania paznokci oraz hybrydowy – polegający na nałożeniu na płytkę paznokcia specjalistycznego żelu, który następnie zostaje pokryty trwałym lakierem.

Dlaczego warto skorzystać z Mani&Pedi w Strefie Relaksu?

01

Szeroki wybór metod stylizacji oraz pielęgnacja dłoni i stóp

02

Ręcznie malowane, niepowtarzalne wzory dopasowane do charakteru oraz okazji

03

Pozytywne opinie zadowolonych Klientek są doskonałym przykładem na to, że wykonywane mani&pedi w Strefie Relaksu to zabiegi, na które warto się zdecydować.

Galeria

Manicure i pedicure Poznań

Mani & Pedi to połączenie dwóch zabiegów pielęgnacyjnych: manicure oraz pedicure. Są to zabiegi pielęgnacyjne rąk i stóp, które polegają na przygotowaniu i pielęgnacji płytki paznokcia, skórek oraz skóry dłoni i stóp. Zabiegi Mani & Pedi zazwyczaj obejmują te same etapy, jakie stosuje się przy pojedynczych zabiegach, tj.: mycie, skracanie, formowanie, usuwanie skórek, nakładanie lakieru lub oliwki do skórek oraz masaż relaksacyjny. Celem takiego połączenia jest nie tylko estetyczne wyglądanie dłoni i stóp, ale także ich odpowiednie nawilżenie i pielęgnacja.

Manicure

To podstawowy zabieg pielęgnacyjny rąk, który polega na przygotowaniu i pielęgnacji płytki paznokcia, skórek oraz skóry dłoni. Etapy zabiegu to m.in: mycie rąk, skracanie i formowanie paznokci, usuwanie zbędnej skórki wokół płytki paznokcia, nakładanie lakieru hybrydowego lub żelowego lub też nakładanie oliwki do skórek, a także masaż relaksacyjny.

Celem manicure klasycznego jest nie tylko estetyczne wyglądanie rąk, ale także ich odpowiednie nawilżenie i pielęgnacja. Zabieg jest podstawowym i najczęściej wybieranym zabiegiem pielęgnacyjnym dłoni.

Zabieg pielęgnacyjny dla męskich płytek paznokcia, który polega na zadbanie o ich kondycję, kształt i wygląd. Może on obejmować różne czynności, takie jak obcięcie i opiłowanie płytek, nadanie im odpowiedniego kształtu, nawilżenie skórek i odżywienie płytki. Męski manicure jest często wykonywany przez profesjonalnego stylistę paznokci lub kosmetyczkę.

Jest rodzajem manicure, który polega na nałożeniu specjalnej hybrydy, czyli mieszanki lakieru i żelu, na płytki paznokci. Hybryda jest utwardzana pod lampą UV, co pozwala na uzyskanie trwałego i odpornego na uszkodzenia koloru i połysku płytek. Manicure hybrydowy jest popularny ze względu na trwałość i trudność w odpryskaniu, a także na to, że pozwala na szybkie i łatwe uzyskanie atrakcyjnego wyglądu płytek paznokcia.

Pedicure

Jest to zabieg pielęgnacyjny dla stóp, który polega na złuszczeniu i nawilżeniu skóry, a także na zadbaniu o kondycję i wygląd płytek paznokcia. Pedicure SPA może obejmować różne dodatkowe elementy, takie jak masaż stóp, peelingi i okłady, które mają na celu zwiększenie relaksu i odprężenia. SPA jest skrótem od latin „Salus per aquam” czyli „zdrowie przez wodę” ta forma pedicure jest bardziej skupiona na relaksie i odprężeniu niż tylko na estetyce.

Zabieg pielęgnacyjny dla stóp, który polega na zadbaniu o kondycję i wygląd płytek paznokcia, skórek oraz skóry na stopach. Zazwyczaj obejmuje on czynności takie jak: obcinanie i opiłowanie płytek paznokcia, usuwanie zrogowaciałego naskórka, nawilżanie i odżywianie skórek oraz skóry stóp, a także nakładanie na nie lakieru lub odżywki. Pedicure klasyczny jest wykonywany przez profesjonalnego stylistę paznokci lub kosmetyczkę, jest to najprostszy rodzaj pedicure skupiony na estetyce i pielęgnacji stopy

Jest to rodzaj pedicure polegający na nałożeniu specjalnej hybrydy, czyli mieszanki lakieru i żelu, na płytki paznokci u stóp. Hybryda jest utwardzana pod lampą UV, co pozwala na uzyskanie trwałego i odpornego na uszkodzenia koloru i połysku płytek. Pedicure hybrydowy jest ceniony przez wiele osób za swoją trwałość, trudność w odpryskaniu oraz możliwość szybkiego i łatwego uzyskania estetycznego wyglądu płytek paznokci na stopach.

Proces polegający na usunięciu hybrydy z płytek paznokci. Zazwyczaj jest to wykonywane przez profesjonalnego stylistę paznokci lub kosmetyczkę. Proces usunięcia pedicure oraz manicure hybrydowego może obejmować kilka etapów, takich jak: nakładanie specjalnego rozpuszczalnika na płytki paznokci, który rozpuszcza hybrydę, usuwanie rozpuszczonej hybrydy za pomocą specjalnej pilniczki lub patyczków, a także ostatecznego wyrównanie i polerowanie płytek paznokci. Usunięcie jest konieczne, jeśli chcemy zmienić kolor lub po prostu zakończyć wykorzystywanie tego materiału.