Strefa Relaksu i SPA Poznań

Newsletter

Makijaż permanentny

Rodzaj masażu polegający głównie na ugniataniu i manipulacji mięśniami oraz stawami to najczęściej wybierana usługa. Natychmiastowy efekt oraz szeroki wybór zabiegów sprawiają, że na terapię manualną decydują się osoby w każdym wieku.

Ulga dla ciała i duszy

Terapia manualna obejmuje masaże praktycznie całego ciała. Wybierać można wśród masaży tkanek głębokich, izometrycznych, przeznaczonych dla osób pragnących przywrócić siłę osłabionym mięśniom, terapii punktów spustowych, drenażu limfatycznego oraz cieszących się coraz większą popularnością masaży twarzy, w tym kobido.

Doświadczeni masażyści wykonują swoją pracę z pasją, dzięki czemu efekty terapii manualnej nierzadko widoczne są już po pierwszej sesji. Każdy z zabiegów uwzględnia stan zdrowia osoby poddającej się masażowi oraz jej oczekiwania. Terapia odbywa się w intymnej atmosferze, dzięki czemu można się zrelaksować i odpocząć. Decydując się na terapię manualną, warto oddać się w ręce specjalistów, dzięki czemu efekty są widoczne – i odczuwalne – od razu.