Strefa Relaksu i SPA Poznań

Masaż wygładzający i modelujący twarz ALISADO

Spis treści

   Od wieków ludzie szukali sposobów na zatrzymanie procesu starzenia i poprawę wyglądu twarzy. Odmładzający i modelujący  masaż twarzy Alisado jest połączeniem  tych wieloletnich poszukiwań i nowoczesnych rozwiązań w zakresie masażu. Tylko zdrowa twarz, której mięśnie prawidłowo funkcjonują może dobrze wyglądać. Przeczytaj na czym polega wygładzający  i modelujący masaż twarzy ALISADO I jakie efekty można osiągnąć stosując go regularnie w naszym spa strefa relaksu w Poznaniu.

Czym jest masaż wygładzający i modelujący twarz ALISADO?

Autorski masaż wygładzający, modelujący i odmładzający Alisado jest działaniem na powięzi twarzy. Usuwa przyczyny powstawania zmarszczek, redukuje stres. działa przeciwobrzękowo, czyli masaż tkanek głębokich, masaż odruchowy, drenaż limfatyczny oraz drobiazgowe opracowanie każdej zmarszczki.

Jak działa masaż twarzy Alisado?

 Masaż twarzy ALISADO rozluźnia i wydłuża mięśnie twarzy. Stymuluje produkcję kolagenu. Pobudza procesy regeneracji skóry. Daje efekt promiennej i odmłodzonej skóry.

Zalety stosowania masaży ALISADO

Masaż wygładzający i modelujący Alisado daje efekt zdrowego i pięknego wyglądu. Masaż jest głęboki, ale bezpieczny. Na drodze odruchowej poprawia funkcjonowania całego organizmu. Dotlenia i polepsza ukrwienie. Wpływa na układ nerwowy, uspokaja i relaksuje. Dzięki Alisado przechodzą bóle głowy i bruksizm.

Jak przygotować się do sesji masaży ALISADO?

Na jedną godzinę przed masażem nie należy spożywać posiłku.

Czego oczekiwać podczas sesji masażu?

 Poczucia bezpieczeństwa podczas zabiegu. Przed masażem informacji na czym polega masaż, jakie mogą być odczucia i w jakim celu są wykonywane kolejne techniki. Osoba masowana jest proszona o zgłaszanie każdego ewentualnego dyskomfortu.

Jakie są różnice między masażem ALISADO a tradycyjnymi metodami masażu?

  • Każdy masaż w zależności od celu jaki chcemy uzyskać różni się. Co więcej te same masaże w zależności od tego kto go wykonuje różnią się jakością.
  • Masaż Alisado wykonuje dyplomowany technik masażysta.
  • Do masażu Alisado w trzecim etapie używa się oleju, który nie uczula, nie zatyka porów i jest idealny jako poślizg przy wykonywaniu masaży. Używany w firmie od pięciu lat.
  • Dwa pierwsze etapy masażu Alisado wykonuje się na suchej, czystej skórze. W tym celu masażysta oczyszcza twarz pacjentki przed rozpoczęciem zabiegu. 
  • Masaż Alisado jest masażem twarzy leczniczym. Usuwa dolegliwości, które wpływają na wygląd. Działa kompleksowo i przynosi zamierzone efekty.

Czy masaże ALISADO są odpowiednie dla wszystkich typów skóry?

Masaż wygładzający i modelujący Alisado jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry i dla osób w każdym wieku. Zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet.

Jakie są efekty uboczne i przeciwwskazania do stosowania metody ALISADO?

Zawsze masażysta informuje o skutkach ubocznych i przeciwwskazaniach przed rozpoczęciem zabiegu.

Reakcje skórne

Masaż jest wykonywany w taki sposób by nie powstały przekrwienia, ani siniaki. Osoby, które przed zabiegiem miały obrzęk twarzy widzą natychmiastową poprawę po masażu.

Kto powinien unikać tej metody?

Bezwzględnym przeciwwskazaniem jest aktywny trądzik różowaty, przerwanie ciągłości skóry, wszystkie choroby w stanie ostrym, nowotwory i ciąża w pierwszym trymestrze.

Czy można łączyć masaż ALISADO z innymi zabiegami kosmetycznymi?

Przed wykonaniem masażu Alisado należy odczekać 2 tygodnie od wykonania botoxu, 6 tygodni od zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego, 6 miesięcy od nici liftingujących.

Jak dbać o skórę po sesji masażu ALISADO

Po masażu Alisado nie ma żadnych specjalnych zaleceń dotyczących stosowanych kosmetyków.. Oczywiście unikanie nadmiernej ekspozycji twarzy na słońce, nawilżanie skóry oraz odpoczynek i regularne sesje masażu Alisado są jak najbardziej wskazane zawsze i dla każdego.

Czy masaż ALISADO jest bezpieczny?

Masaż Alisado jest całkowicie bezpieczny. Pani masażysta jest doświadczona i odpowiedzialna. Zabieg jest nieinwazyjny i cały czas stan osoby masowanej jest kontrolowany.

Jak często powinno się stosować masaże ALISADO, aby uzyskać najlepsze rezultaty?

Aby uzyskać najlepsze efekty najbardziej wskazane jest wykonanie 3 pierwszych zabiegów w odstępach tygodniowych, a następnie profilaktycznie w odstępach dwutygodniowych, miesięcznych..Nie istnieje jednak sztywny schemat częstotliwości masaży. Jeżeli pacjentka lub pacjent chce przychodzić co tydzień przez długi czas bo po prostu lubi ten masaż, to również jest możliwe i dobre dla jej zdrowia i wyglądu.

Najczęściej zadawane pytania

Żaden masaż nie powinien być bolesny. Masaż modelujący Alisado w miejscach gdzie istnieją duże napięcia mięśni może być przez sekundę nieprzyjemny. Za chwilę jednak następuje odprężenie i wielka ulga dla pacjenta.

Masaż Alisado w całości jest wykonywany w gabinecie firmy Spa strefa relaksu w Poznaniu. 
Efekty masażu twarzy Alisado są trwałe. Wskazane jest jednak powtórzenie zabiegu i profilaktyczne korzystanie z terapii Alisado.
Masaż wygładzający i modelujący Alisado jest odpowiedni dla osób w każdym wieku. 
Masaż Alisado kosztuje 140 zł. Trwa 60 minut. Można go wykonać tylko w jednym miejscu. W  spa strefa relaksu w Poznaniu, ul. Matejki 48/49
 

Podsumowanie

Masaż wygładzający i modelujący twarz ALISADO to rewolucyjna metoda, która oferuje skuteczną pielęgnację skóry twarzy. Dzięki specjalistycznym technikom i starannie dobranym składnikom, metoda ALISADO może przyczynić się do uzyskania pięknego i młodzieńczego wyglądu cery. Pamiętaj jednak, aby skonsultować się z doświadczonym specjalistą przed rozpoczęciem zabiegu, aby uzyskać najlepsze rezultaty i uniknąć ewentualnych reakcji alergicznych.

Jeśli pragniesz cieszyć się piękną i zdrową skórą twarzy, masaże ALISADO mogą być doskonałym wyborem. Dzięki temu innowacyjnemu podejściu do pielęgnacji skóry, możesz odzyskać blask i promienny wygląd. Pamiętaj również, aby pielęgnować skórę regularnie, stosować odpowiednie kremy i unikać szkodliwych czynników zewnętrznych.

Więcej wpisów

Masaż modelujący sylwetkę

Sprawdź nasz masaż modelujący sylwetkę w Strefie Relaksu SPA Poznań. Odpocznij i odmienisz swój wygląd. Zapraszamy na chwilę relaksu!

Masaż ciała w SPA Poznań

Zanurz się w Strefie Relaksu SPA w Poznaniu. Odkryj masaż ciała, który przeniesie Cię w stan błogiego odprężenia i harmonii. Zarezerwuj wizytę już teraz!